Коротко про печеру Оптимістичну

DieselDraft

Адміністратор сайту

You may also like...

5 Responses

 1. gdanz:

  Был с 3х литровым гидратором (Камелбек контрактный для британской армии), на двоих 3х литров воды было даже замного, половину принесли назад. Немного опасался что могу порвать его в пещере, но реально только слегка поцарапаная крышка. Кроме собственно воды в него удалось засунуть пару шоколадок и дополнительный фонарь.

  Налобник конечно лучше иметь свой и фирменный, вещь в хозяйстве незаменимая, главное выбрать нормальную фирму, побольше мощьность и ближний и дальний свет (в длинных больших коридорах включаеш дальний, в узких лазах рассеяный ближний) 

 2. mirror_84:

  тяжче  за  все  було з дзеркалкою ходити. Фоткаєш з  вспишкою як  звичайною  мильницею, але  вага  і незручність  лазити з  сумкою  дають  про себе  знати. Тому  щодо  фото — або  йти  в  спеціальний  фото-рейд з штативом/вспишкою  і т.д або  справді  обмежитись  чимось кишеньковим.
  Виручали одноразові  сочки в  пакетах —  в  кишеню  поміщаються і  на короткочасних стоянках  легко втамувати спрагу.

 3. Invy:

  Доречі за рюкзак і речі. Була з маленьким міським рюкзаком. проклинала його вже після години ходьби. Знімати його кожного разу коли йдеш боком, а потім в вузькому місці пробувати надіти на два плеча… це жах. Ті речі які там були не варті того. Єдине що крім моєї Соньки наступного разу братиму це воду(надіюсь до того часу буду мати кемлбек) і батончик. І іншим рекомендую!
  Іще одне «доречі» =) якщо маєте проблему з лазанням на колінах — можна придумати можна придумати на похід щось тиму наколінників. Мене печера, наприклад, нагородила купою синяків під колінами =) Але це я, у вас все може бути інакше 😉 

  • mirror_84:

   аяяяй)) а  ми ж  попереджали за  наколінники. Ну  але  то  було  написано  в  «рекомендованому»  спорядженні, тому  кожен то  пізнає на  власному  досвіді.
   Рюкзаки,  якщо  йдеш  на  один  день то  взагалі  краще  на  брати (як  нам  і  радила  інструктор)

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *