Нічні ігри
Ніколи раніше не думав, що буду спати в лісі під деревом в дощ, та ще після того довго хвалитись наскільки це було круто. Замучила ностальгія. Пам’ятаю, перши свої рази. Постійно боявся заблукати. Завжди тримався когось з більш опитних. Але десь так на третю гру освоївся і набрався наглості. Почав памятати дорогу і весь час орієнтуватись де свої, а де чужі. Вже не боявся бігати, навіть якщо ледве бачив свої руки в темноті.
Почну напевне не з самого важливого — з спорядження. Тюнінг тут руль не грає. Відстань значно менші. Снайперські гвинтівки взагалі можна лишити дома. Ідеальним варіантом буде щось коротке. Наприклад MP5 або М4. Варто також звернути увагу на механи. Вони тут реально рулять. Звук шарів в бункері чути надто добре, так само, як і звук підкручення пружини. Але якщо іншого вибору нема то прийдеться обходитись тим що є.
Беріть собою резиновий ніж. Він буде просто незамінний якщо ви в колі противників. В правильних руках це просто незамінний інструмент диверсії. Ніякого шуму пострілів і ніяких путосовок. Навіть після того, як ви ним скористались шанс, що вас помітять дуже малий.
Доречі недавно опублікував історію в Стрию. Можна сказати це добрий приклад використання ножа.
Одне з основних правил — не варто бути подібним на корову із дзвіночком. Все, що дзвенить чи створює інший лишній шум треба залишити або перекласти. Перед виходи на завдання просто поскаціть і ви почуєте, що є лишнім. З того самого міркування варто позбутись всього що може відбивати світло.
Рекомендую вдягатись тепло. По перше в ночі коли ви будете хотіти спати температура вашого тіла почне падати. По друге в ночі реально холодно. Можете собою брати флягу з коньяком. Я навіть би сказав дуже рекомендую. Коняк чудово зігріває і не раз виручав мене. Особливо я відчув його потреба на зимовій нічній грі. Правилами це не заборонено. Тут головне перестаратись, а то можна отримати бан. Добре собою мати термос з чаєм. Але це додаткова вага.
На нічних іграх не дивляться, на них слухають. Нема кращого орієнтиру для ворога, а ніж ваш ліхтар. Не слід помагати йому. Просто дайте очам приспособитись до темноти і ви будете приємно здивовані. Якщо вам вже дуже хочеться скористатись тактичними ліхтарями, то світіть в очі противнику. Це дезооринтує його і дасть вам приблизно 1-2 секунди. Не варто забувати, що ваша жертва не одна і у відповідь на ваше світло можуть полетіти шари з іншого кінця. Тому ліхтар при можливості включайти подалі від себе. Наприклад можна заховатись за поваленим деревом, а ліхтар поставити зверху. В ніякому випадку не можна допускати, щоб світло падало на когось з вашої групи. В колоні світло використовує (в крайньому випадку) тільки перший, щоб не засвітити своїх.
В деяких ліхтарях є режим струбоскопу. Буває, що на деяких іграх організатори забороняють користуватись ними. Причина цьому сильна деозоринтація. Люди не просто губляться, а буває, що падає. Але якщо організатори не заборонили і він у вас є то це дуже потужний інструмент при штурмі.
Не губіть своїх і навчіться пам’ятай де хто є. Це врятує вас від свого ж вогню. В нас був випадок, коли половина групи пішла на розвідку. Коли вертались назад вони передали по рації, що натрапили на противника. Було вирішено на деякий час затаїтись і послухати. Ми (перша група) також почули рух біля себе і попробували звязатись. Але ті прикрутили звук рацій, щоб не демаскувати себе. Не памятаю чия куля полетіла першою, але в результаті було ранено 2 людини. Я особисто умудрився підстрілити командира в затилок, який обходив ворога права.
Маскування. Ви думаєте в ночі настільки темно, що абсолютно нічого не видно? я вас розчарую. Страйкболіст із стажем задницею чує противника. А помагають його прості маркери. Самий кращий подразник — звук. Чути шари в бункері, чути гілки під ногами, навіть деколи чути важке дихання. Очі в ночі майже не працюють і їхня енергія передається вухам. Але це не озгначає що м абсолютно сліпі. В нас є досить таки великий шанс побачити рух або відблиск окулярів. Навіть якщо на вас у лісі посвітили ліхтарем — завмріть і прикрийте окуляри чимось. Скоріше за все вас не помітять. Я ношу панамку і мені достатньо просто чуток нахилити голову. Оптика доречі тоже дає сильний відблиск в світлі ліхтаря. Я вже мовчу про лампочки на рації. Їх можна дуже легко заклеяти ізолентою.
Запамятайте, саме гірше видно не в ночі, а в сумеркках. Очі не ще не встигли адаптуватись до погано освітлення. А якщо в цей момент, щей падає дощ то можете забути на будь-які рецептори.
Морально вам треба бути готовим, що вам прийдеться погано бачити, ви не будете знати куди йти і звідки у вас стріляють. Ви будете боятись просуватись далі, щоб часом не нарватись на противника. Про холод і бажання прилягти під деревом я вже мовчу. Думаю, вам сподобається 🙂