Страйкбол

DieselDraft

Адміністратор сайту

You may also like...

7 Responses

 1. mirror_84:

  О да, памятаю гру в Явоорві) Класно було, дими, штурм доміка це було щось!
  Особисто мене в страйку більше всього приваблюють елементи рольової гри. Просто побродити і постріляти, мені уже не цікаво. Головне, щоб був якийсь харизматичний рольовий персонаж, який вживається в роль і заставляє вірити, що ми справді йдемо рятувати/захищати/обороняти/знешкоджувати.
  На рахунок маклаудизму буває, але в своїй практиці зустрічала явних маклаудів переважно таки новачків, які ще не зрозуміли що й до чого.

  • DieselDraft:

   О, так, дійсно я мало розповів про рольові ігри. Ну значить прийдеться написати окремо топік.

   Що стосується маклаудів, то я не згідний чуток. Не думаю, що це залежить від стажу. Я думаю це більше пов’язано з часом відповіді у совісті. В будь якому випадку вони це маленька частка всієї маси і ніяк не можна казати, що це сильно впливає на рух.

 2. DES:

  Diesel, забери 8 мм или перефразируй. У нас разрешен калибр в 6 мм airsoft.ua/rules#rule_6_1
  и страйкболистов не 3000 а порядка 10000, посмотри количество зареганых на основных форумах 😉

  • DieselDraft:

   На рахунок кількості людей я з тобою згідний. Якщо прикинути, що добра частина із зареєстрованих не грають і така ж частина не зареєстрована на форумі федерації або зареєстрована на інших ресурсах то кількість можна вважати справедливою. Поправив.

   А вот що стосується діаметру то тут інша історія. По правелам вроді би вони не проходять. Але в наявності вони є. І навіть на Мілітаристі вони є в продажі. Судячи з форума вони використовуються в снайпінгу. Но я, якщо чесно, ніколи на іграх їх не зустрічав.

   • DES:

    пневматику 4,5 и пистолеты на патрон флобера тоже продают, но в страйкболе они запрещены. Шарики на 8 мм тоже запрещены, а то что ходят холевары это другая тема.

    • DieselDraft:

     Абсолютно згідний… якщо це стосується правил федерації. Але по правилам Мілітариста дозволено 8мм. Думаю за цими правилами грає також не мало людей, не варто їх обіжати.

 3. lastholod:

  Старий анекдот про студента-страйкболіста: «Так хочеться їсти, а гроші є тільки на шари» 🙂

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *