Gorgany Race 2013. Звіт команди «Бат’ON»

You may also like...

10 Responses

 1. Avatar Vit:

  оце ви молодці!!! вітання! то правильно я розумію, що то ви не весь час були на великах? 

  • Avatar karpatyfan:

   дякуємо)) частіше вони на нас були)))
   а якшо серйозно, то були етапи, коли велосипед потрібно було залишати і йти пішки)
    

   • Avatar Vit:

    я й сам думав взяти участь у пішому етапі, але на жаль не вийшло цього року(( ото троха питань назбиралося, троха тебе помучу)) а кількість пройдених КП підраховують вже на фініші? було обмеження по часу проходження? велосипедисти мають інші КП ніж піші учасники? 

    • Avatar karpatyfan:

     Питай — чим зможу, тим поможу))
     КП підраховують на фініші, по фотографіях, бо на кожному КП маєш зробити як мінімум два фото) На тех.етапах потрібно сфоткатись з організаторами після успішного проходження)

     По часу, то фінішувати потрібно було до 17.00 в неділю, хоча команди фінішували ше й після того досить довго. Також були команди, які фінішували на тех. етапах. Досить було незрозуміло, як підраховувались бали для тих, хто фінішував після 17.00, бо на нагородженні ми були на 11-му місці, а в підсумковій таблиці — на 13-му.

     Для піших і велосипедистів однакові десь половину КП і всі тех.етапи. Є нюанс, шо для велосипедистів КП знаходяться десь недалеко від дороги чи стежки.
      

 2. Avatar mirror_84:

  Гарний  звіт!  Молодці, справді  важке   випробування і  ви  молодці  що  прийняли  участь:)

 3. Avatar DieselDraft:

  Змагання мали бути якраз тиждень після весілля. Треба було реєструватись, протупив. Кусаю тепер лікті. Доречі може то ми якось по цих точках разаді тренування пробіжимось?

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *