Подорож до о.Гран Канарія: враження, ЧаПи, фотозвіт

You may also like...

8 Responses

 1. Avatar mirror_84:

  Ото  відпустка!  Подорож  вражаюча,  і  дякую за   детальний  опис,  можна  брати  на  замітку коли  планувати відпочинок  за  кордоном.

  • Avatar Vit:

   так і є, дійсно вражаюча, такі подорожі не забуваються!!! звичайно, користуйтеся на здоров«я — для того й писалося))

 2. Avatar DieselDraft:

  Скільки ви за хамон дали?

 3. Avatar Iryna-Lviv:

  Я збираюся туди в травні. Але чому вибрали такий довгий маршрут?! Я забронювала: Віззейр в Мілан Бергамо, а звідти Райнейр на Гран Канарію. Стиковка туди — в межах 2-3 годин, назад доведненься 8 годин чекати в Мілані — ніч (хтось знає, чи біля аеропорту там можна економно переночувати?). Дорога туди-назад вийшла 3000 грн.
  Дуже дякую за інформативний допис про сам острів. Не підкажете, дюни безпечні? На них можна вилазити, з’їжджати? Чи може піском привалити? 

  • Avatar Vit:

   довгий маршрут получився, бо ми хотіли якомога менше потратити на трансфери. 1700 проти 3000, то є відчутна різниця. ми розглядали і інші варіанти, як добиратися туди-назад, але такий варіант більш-менш оптимальний получився — погуляли вдосталь і в Жешуві, і в Барселоні, і в Кракові, + достатньо часу мали на реєстрацію, посадку і тп.  

   щодо ночівлі: а виліт назад з аеропорту Бергамо, я так розумію, щоб зразу до Львова? тоді варто шукати варіанти ночівлі в самому Бергамо, до Мілану далеченько буде.

   так, дюни безпечні, але пісок досить гарячий, без взуття нереально ходити. якщо я правильно зрозумів питання, то пісок майже не зсувається, коли сходиш з дюн, вони насправді не є дуже високі і круті, так що не варто переживати за то.

 4. Avatar Iryna-Lviv:

  У вас, звичайно, дорога дешевше обійшлася (але довше). Проживання теж, бо ви компанією. А я сама їду. Але, вже все заплачено, то не буду на цьому зациклюватися.

  • Avatar Vit:

   і правильно, головне, щоби відпочинок приніс масу вражень і емоцій. впевнений з нашого досвіду, так і буде))) Гран Канарія того вартує. розкажете потім, як з"їздили.  

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *